Psychologia

Warsztaty

Dla biznesu

Psychoterapia Gestalt

Psychoterapia Gestalt jest jednym z wiodących i nowatorskich nurtów psychoterapii humanistycznej. Celem terapii jest poszerzanie świadomości ciała, umysłu, emocji, ducha i percepcji. Gestalt integrując naukowe i doświadczeniowe podejście, wspomaga zwiększenie wpływu na aktualne rlacje i doświadczenia życiowe.

Możesz wybrać psychoterapię indywidualną, udział w grupie wspacia lub warsztatach. Jeśli coś niepokojącego dzieje się w Twoim związku, relacji z rodzicami, siostrą, bratem, dziećmi, rożważ terapię relacji – przyjdźcie razem na konsultację.

Jeśli widzisz, że coś dzieje się z Twoim dzieckiem i potrzebujesz skorzystać z konsultacji specjaistycznej, chcesz pomóc swojemu dziecku lub jeśli masz wrażenie, że dziwny jest świat nastolatka, możesz skorzystać z konsultacji rodzicielskich lub psychoterapii dzieci i młodzieży.

Nieco odmienną formą wsparcia jest Gestalt w organizacjach, obejmujący konsultacje dla menedżerów i pracowników oraz warsztaty dla biznesu.

Podstwą procesu terapeutycznego Gestalt jest relacja psychoterapeuta-klient. To, co oferuję Ci w tej relacji, to przede wszystkim akceptacja, współczucie, obecność, autentyczność. Pracuję w oparciu o kodeks etyczny i standardy Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów Gestalt – EAGT.

Ile czasu trwa terapia i ile to kosztuje ?

Dyplomatyczna odpowiedź „to zależy” jest w tym przypadku bardzo na miejscu. Jednocześnie bezpieczne ramy pomogą Ci w podjęciu decyzji o uczestniczeniu w formie, którą wybierzesz jako najbardziej odpowiednią.

W procesie psychoterapii ważne jest, by sesje odbywały się regularnie i jest to zwykle raz w tygodniu. Terapia może być krótkoterminowa i wtedy obejmuje kilkanaście spotkań lub długoterminowa, powyżej pół roku. Możesz także skorzystać z dowolnej liczby konsultacji. Najważniejsze jest, by indywidualne ustalenia były dostosowane do Ciebie, do Twoich potrzeb i możliwości. Dlatego do czasu trwania terapii, podchodzę elastycznie w kwestiach organizacyjnych, powagą w kwestiach merytorycznych i uważnoscią na ludzi.

Warto poznać szczegóły na pierwszej wizycie, by dokonać wyboru. Sesje i konsultacje różnią się między sobą pod względem typu wizyty, czasu jej trwania, ilości osób i formuły. W przypadku terapii relacji, par, przyjaciół lub rodzica z dzieckiem, wizyta kosztuje 200-350 zł, a terapii grupowej czy grup wsparcia jest ustalana przy publikowaniu wydarzenia. Cena najczęsciej wybieranej sesji psychoterapii indywidualnej wynosi 150 – 170 zł (dowolna forma płatności). Dotyczy jednej sesji trwającej 50 minut i w nagłych wypadkach obejmuje także kontakt telefoniczny.

Jak się umówić na wizytę ?

Wybierz z menu to, czego potrzebujesz i zarezerwuj termin wizyty/spotkania. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

    • zadzwoń lub napisz SMS 508237441– odpowiem, ustalimy miejsce i termin (wszystko inne na sesji)
    • zapytaj o termin mailowo anna@akrajewska.pl
    • umów wizytę w systemie rezerwacji on-line znanylekarz.pl – wybierz adres i typ wizyty (sesje on-line mają automatyczny link do płatności)

Kliknij poniżej w zdjęcie z adresem, by wybrać lokalizację:

  • Konstancin – Jeziorna (wtorek, środa, czwartek)
  • on-line (poniedziałek i inne wolne godziny

Do obydwu lokalizacji jest wygodny dojazd, komunikacją i samochodem. Obydwie mają wolne, bezpłatne miejsca parkingowe. Dokładną mapę i informację jak dojechać znajdziesz tutaj. Na miejscu dbamy o profilaktykę „covidową”. Wizyta trwa 50-90 minut, w tym indywidualna, dla dzieci i młodzieży 50 minut. Rezerwuj proszę odpowiedzialnie, gdyż miejsc jest niewiele a potrzebujących całkiem sporo.

Psychoterapia Konstancin

KONSTANCIN - JEZIORNA

Konstancin – Jeziorna
ul. Mickiewicza 8

Anna Krajewska psychoterapia konstancin

ON-LINE

 Whatsapp

Zapraszam do kontaktu

+48 508 237 441

anna@akrajewska.pl

ul. Mickiewicza 8, Konstancin-Jeziorna

ul. Magellana 11/48, Warszawa Ursynów