Mentoring dydaktyczny

To kilka godzin dla trenerów i pedagogów, dla których rozwijanie siebie jest podstawą do rozwijania innych. Dla początkujących i doświadczonych. Dla każdego, kto związany jest z edukacją i zależy mu na doskonaleniu kompetencji dydaktycznych, wdrażaniu niestandardowych, nowoczesnych i efektywnych, metod, technik i narzędzi oraz procesów szkoleniowych.

  • dydaktyki, pedagogiki i andragogiki
  • procesu grupowego
  • opracowania programów szkoleniowych
  • tworzenia autorskich narzędzi, ćwiczeń i gier szkoleniowych
  • inne metody pracy w nowoczesnym podejściu do uczenia się

    Możesz liczyć na poznanie i doskonalenie siebie, budowanie marki i plan kariery trenera, informację zwrotną o swoich warsztatach lub zdecydować się na indywidualne konsultacje mentoringowe. Podzielę się z Tobą narzędziami, metodami i technikami z obszaru:

Praca trenera jest moją pasją. Wiarygodność szkoleniową zbudowałam dzięki praktycznej znajomości tematów, i wieloletniemu różnorodnemu doświadczeniu. Gra „3koloryFeedbacku”, podręcznikowy pakiet „Kompetencje personalne i społeczne” i inne książkowe narzędzia to mój wkład w rozwój edukacji. Jeśli chcesz dołączyć do grona trenerów cieszących się skutecznością i uznaniem klientów, odkryj swój potencjał – pomogę zobaczyć Ci go w nowej perspektywie.

Wsparcie psychologiczne Konstancin Jeziorna
Pytanie: Czy ?

Odpowiedź:  TAK

Pytanie: Czy ?

Odpowiedź:  TAK

Heart Disease Treatment & Resources

Odpowiedź:  TAK

Pytanie: czy ?

Odpowiedź:  TAK

Pytanie: czy ?

Odpowiedź:  TAK

Pytanie: czy ?

Odpowiedź:  TAK